درباره ما

گروه تولیدی و بازرگانی پارس پویش ویتامین از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و توزیع محصولات کنسانتره و پرمیکس های ویتامینه-معدنی، ویتامین ها، مواد معدنی و افزودنی های خوراک دام، طیور و آبزیان آغاز نموده است و محصولات خود را با نام تجاری پارس ویتمین (PARSVITMIN) در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد. این شرکت در حال حاضر از توانمندی مدیرانی مجرب با بیش از بیست و پنج سال تجربه علمی وعملی که از اساتید دانشگاه هستند، برخوردار می باشد.
سایت تولید کنسانتره و مکمل دام، طیور و آبزیان در شهرستان نظرآباد استان البرز واقع شده است و دارای خطوط تولید مدرن و پیشرفته ترین دستگاه ها با ظرفیت روزانه ۲۰۰ تن در سه خط تولید مجزا می باشد به طوری که کلیه فرآیندهای توزین، انتقال، تولید، کیسه گیری و دوخت بدون دخالت دست و کاملا مکانیزه به صورت کامپیوتری صورت می گیرد.
کیفیت محصول تولیدی اولویت کار ما بوده و تجهیز کارخانه به بخش کنترل کیفی، آزمایشگاه پیشرفته و اعمال نظارت دقیق بر انطباق اقلام ورودی شامل مواد اولیه، بسته بندی و محصول نهایی، اصول صحیح انبارداری با الزامات قانونی و دستورالعمل های کیفیتی بر اساس فارماکوپه های معتبر دلیلی بر این ادعا است.
در همین راستا در تمامی محصولات ملاحظه بسیار جدی در حداقل سازی آلودگی مواد اولیه با فلزات سنگین، بکارگیری مواد اولیه با زیست فراهمی بالاتر، نگاه جدی به پایداری مواد اولیه و محصول و پیشگیری از اثرات تخریبی فیزیکی و شیمیایی مواد اولیه بر یکدیگر منظور گردیده است.
از اهداف دیگر شرکت پارس پویش ویتامین علاوه بر کیفیت، ثبات در عرضه محصولات و قیمت مناسب می باشد.
ارتباط مستقیم کارشناسان بخش فنی با مشتری و پیگیری های مستمر در مورد مشکلات محصول تولیدی و بررسی راندمان محصول و نیز رضایتمندی مشتریان از سیاست های شرکت پارس پویش ویتامین بوده و ما را در بهبود محصول تولیدی یاری کرده است.
همچنین به منظور دسترسی سریع به مواد اولیه با کیفیت و قیمت مطلوب، شرکت پارس پویش ویتامین بر اساس قراردادهای نمایندگی انحصاری اقدام به ثبت، واردات و پخش مستقیم و بی واسطه ریزمغذی ها، مکمل ها و افزودنی های مختلف جهت بهبود کیفیت و کمیت محصولات دام، طیور و آبزیان از تولیدکننده های معتبر اروپایی نموده است و بسیاری از کارخانجات تولید خوراک دام، طیور و آبزیان و همچنین مزارع پرورش دام، طیور و آبزیان از کنسانتره و مکمل های این شرکت استفاده می نمایند.

 

کارخانه تولیدات شرکت پارس پویش ویتامین

دفتر مرکزی شرکت پارس پویش ویتامین