درباره ما

شرکت پارس پویش ویتامین یک شرکت سهامی خاص است که در زمینه تولید و توزیع ویتامینها، مواد معدنی و افزودنی های پرمیکس خوراک دام وطیور در کشور فعالیت می کند. تخصص ما تقریبا در تمامی زمینه های مکمل های دام وطیور و نیز برخی افزودنی های دارویی است. از سال 1387 علاوه برتولید پرمیکس تحت نام تجاری پارس ویتمین، یک سامانه توزیع برای مزارع و مراکز اصلی پرورش دام و طیور ایجاد شده است.
این شرکت دستاوردهای خیره کننده ای درتولید و توزیع ماهیانه 500-750 تن پرمیکس، مکمل و افزودنی طی 5 سال گذشته داشته است. سایت تولید در پاکدشت (شرق تهران) و دفتر اصلی شرکت در محله گیشا (کوی نصر) تهران واقع است که بر واردات، تولید و توزیع محصولات نظارت می کند. آگاهی از جزییات بازار داخلی که مستلزم به کار گیری همزمان روش های بازاریابی پیشرفته و نیز روش های سنتی ارایه محصولات از طریق حضور در مزرعه و ارتباط رو در روی متخصصین تغذیه دام و دامداران است منجر به رشد مستمر در گردش مالی سالیانه شرکت از زمان تاسیس آن شده است.
به منظور دسترسی سریع به مواد اولیه با کیفیت و قیمت مطلوب، شرکت پارس پویش ویتامین بر اساس قراردادهای نمایندگی انحصاری اقدام به ثبت، واردات و پخش مستقیم و بی واسطه ریزمغذی ها، مکمل ها و افزودنی های مختلف جهت بهبود کیفیت و کمیت محصولات دام و طیور از تولیدکننده های معتبر اروپایی نموده است و بسیاری از تولید کنندگان داخلی خوراک دام وطیور از این محصولات با کیفیت در کنسانتره و پرمیکس تولیدی خود استفاده می نمایند.